fbpx

Już 28. stycznia o godz. 10:00 Marta Bara i Dorota Krasnodębska-Wnorowska podzielą się praktycznymi wskazówkami dla menadżerów, jak projektować trwałe zaangażowanie członków zespołu.

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia od Marty i Doroty poniżej oraz do rejestracji na webinar korzystając z formularza po prawej stronie.

Badania Gallupa pokazują, że szef zespołu aż w 70% wpływa na zaangażowanie swoich ludzi. Odpowiedzialność lidera oraz ilość czynników wpływających na zaangażowanie pracowników jest znacząca, stąd ważne jest poznanie ich i zaplanowanie pracy nad nimi w swojej praktyce menedżerskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoją praktykę o usystematyzowaną wiedzę na temat zaangażowania. Aby dołączyć do spotkania, skorzystaj z formularza rejestracyjnego po prawej stronie.


Jako Strengths Community pomagamy uwalniać mocne strony zespołów, liderów, pracowników. Wspieramy organizacje we wzmacnianiu zaangażowania ludzi i rozwoju biznesu. Wiemy, że naturalne ludzkie talenty to potencjał, którego wykorzystanie przynosi organizacjom wymierne korzyści biznesowe.

Webinar ten jest kontynuacją cyklu bezpłatnych spotkań, podczas których konsultanci Strengths Community dzielą się wiedzą i doświadczeniem w obszarze rozwoju mocnych stron, zaangażowania pracowników i zespołowej pracy zdalnej.

REJESTRACJA NA WEBINAR
Rejestracja na webinar została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/