Szkolenie wprowadzające w podstawy podejścia bazującego na mocnych stronach oraz pracę z talentami Gallupa – CliftonStrengths realizowane w formule mieszanej (blended learning).

Jeśli chcesz poznać metodologię podejścia Gallupa oraz doświadczyć siły mocnych stron i wykorzystania własnych mocnych stron w rozwoju i pracy, to szkolenie jest dla Ciebie.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Na tym szkoleniu poznasz podejście bazujące na mocnych stronach w praktyce oraz doświadczysz pracy ze swoimi talentami. Bez wychodzenia z domu.

Mieszana formuła uczenia

Szkolenie rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. W ramach szkolenia możesz wziąć udział również w indywidualnej sesji poświęconej Twoim talentom CliftonStrengths. Grupowa praca warsztatowa realizowana jest podczas dwóch 4-godzinnych spotkań na platformie Zoom. Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie). Program szkolenia Experience Strengths, który realizujemy online, w pełni odpowiada programowi, który realizujemy w sali szkoleniowej.

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?

  • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
  • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
  • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat szkolenia Experiecne Strengths

Edycje 2024

Terminy edycji otwartych do rejestracji w 2024 podamy wkrótce. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie w momencie otwarcia zapisów, prosimy o zapisanie się na listę oczekujących.

Cena 2024

1501,50 PLN netto + 23% VAT (1846,85 PLN brutto)

Opcja dodatkowa:
Indywidualne omówienie wyników badania CliftonStrengths + 400,00 zł netto (492,00 zł brutto). Podana cena obowiązuje tylko dla uczestników szkolenia Experience Strengths lub kursu Strengths Coaching Course.

Formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy po pozostawienia swoich danych, aby otrzymać informacje o kolejnych edycjach: https://strengthscommunity.pl/kursy-lista-oczekujacych/

Organizator

Szkolenie Experience Strengths jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Szkolenie nie jest realizowane przez Gallup, Inc. Program szkolenia czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie szkolenia są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów.