fbpx

Experience Strengths

Szkolenie wprowadzające w podstawy podejścia bazującego na mocnych stronach oraz pracę z talentami Gallupa – CliftonStrengths realizowane w formule mieszanej (blended learning).

Ucz się od praktyków wdrażania podejścia opartego na mocnych stronach Gallupa w największych polskich organizacjach. Zobacz jak można wykorzystać pracę z mocnymi stronami do rozwoju Twojej organizacji.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Aby wziąć udział w jednej z kolejnych edycji szkolenia, przejdź do sklepu.

Na tym szkoleniu poznasz podejście bazujące na mocnych stronach w praktyce oraz doświadczysz pracy ze swoimi talentami.

Mieszana formuła uczenia

Szkolenie rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. W ramach szkolenia możesz wziąć udział również w indywidualnej sesji poświęconej Twoim talentom CliftonStrengths (opłata dodatkowa). Grupowa praca warsztatowa realizowana jest w formule online podczas dwóch 4-godzinnych spotkań na platformie Zoom lub w formule stacjonarnej podczas 8-godzinnego warsztatu w Warszawie. Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie).

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?

  • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
  • Dowiesz się, jakie rozwiązania działają w polskich organizacjach. Nasi trenerzy to konsultanci z ogromnym doświadczeniem i certyfikatem Gallup® Certified Strengths Coach, którzy wiedzą, jak przekuć teorię w skuteczne działania.
  • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
  • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat szkolenia Experiecne Strengths

Kolejne edycje szkolenia

Edycja 20 (stacjonarna)

📅 Dzień 1.: 03.06.2024 (poniedziałek), godz. 9-17 (w tym obiad i przerwy kawowe)

Miejsce: sala szkoleniowa w centrum Warszawy

Cena: 1 727,00 zł netto  (2 124,21 zł brutto)

Dla uczestników szkolenia Experience Strengths oferujemy możliwość indywidualnego omówienia wyników badania talentów Gallupa (CliftonStrengths) z coachem mocnych stron w specjalnej cenie 400,00 zł netto (492,00 zł brutto). Aby skorzystać z tej opcji proszę wybrać wariant produktu „z omówieniem wyników”. Późniejsze dodanie tej opcji nie będzie możliwe. Omówienie trwa do 120 minut i odbywa się online (Zoom).

 

Jeśli nie pasują Ci te terminy, zostaw nam swoje dane, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach.

Zgłoszenia

Przejdź do sklepu, aby złożyć zamówienie.

Organizator

Szkolenie Experience Strengths jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Szkolenie nie jest realizowane przez Gallup, Inc. Program szkolenia czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie szkolenia są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów.