fbpx

 

Szkolenie wprowadzające w podstawy podejścia bazującego na mocnych stronach oraz pracę z talentami Gallupa – CliftonStrengths realizowane w formule mieszanej (blended learning).

Jeśli chcesz poznać metodologię podejścia Gallupa oraz doświadczyć siły mocnych stron i wykorzystania własnych mocnych stron w rozwoju i pracy, to szkolenie jest dla Ciebie.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Na tym szkoleniu poznasz podejście bazujące na mocnych stronach w praktyce oraz doświadczysz pracy ze swoimi talentami. Bez wychodzenia z domu.

Mieszana formuła uczenia

Szkolenie rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. W ramach szkolenia możesz wziąć udział również w indywidualnej sesji poświęconej Twoim talentom CliftonStrengths. Grupowa praca warsztatowa realizowana jest podczas dwóch 4-godzinnych spotkań na platformie Zoom. Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie). Program szkolenia Experience Strengths, który realizujemy online, w pełni odpowiada programowi, który realizujemy w sali szkoleniowej.

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?

  • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
  • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
  • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat szkolenia Experiecne Strengths

Termin kolejnej edycji

📅 Dzień 1.: 23.10.2023 (poniedziałek), godz. 9-13 📅 Dzień 2.: 24.10.2023 (wtorek), godz. 9-13

Jeśli nie pasuje Ci ten termin, zostaw nam swoje dane, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach.

Miejsce: on-line (Zoom)

Cena

1501,50 PLN netto + 23% VAT (1846,85 PLN brutto)

Formularz zgłoszeniowy


Organizator

Szkolenie Experience Strengths jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Szkolenie nie jest realizowane przez Gallup, Inc. Program szkolenia czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie szkolenia są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów.