fbpx

Zaawansowany proces edukacyjny dla specjalistów ds. rozwoju realizowany w formule mieszanej (blended learning).

Jeśli jesteś coachem i chcesz włączyć w swoją ofertę praktyczną pracę na bazie wyników talentów Gallupa, ten kurs jest dla Ciebie.

Zdobądź solidną wiedzę i praktyczne umiejętności pracy z talentami i mocnymi stronami swoich klientów.

Zdobądź unikalny certyfikat coacha mocnych stron Strengths Community Coach i stań się pionierem rozwoju bazującego na mocnych stronach w Polsce.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Biorąc udział w szkoleniu wstępnym i kursie coachingu mocnych stron stworzysz solidne podstawy do własnej praktyki coachingowej bazującej na mocnych stronach oraz poznasz wiele praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wykorzystać to podejście do rozwoju w pracy ze swoimi klientami.

 

Mieszana formuła uczenia

Kurs rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. Grupowa praca warsztatowa podzielona jest na dwie części. Pomiędzy nimi uczestnicy realizują zadania rozwojowe. Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie). Program kursu Strengths Coaching Course, który realizujemy online, w pełni odpowiada programowi, który realizujemy w sali szkoleniowej.

Co zyskasz uczestnicząc w kursie?

 • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
 • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
 • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.
 • Nabędziesz i sprawdzisz w działaniu nowe umiejętności; rozwiniesz je i udoskonalisz podczas superwizji pracy.
 • Dostaniesz pakiet narzędzi, metod oraz umiejętności, aby konstruować własne narzędzia. Wzbogacisz swoją praktykę coachingową o konkretną wiedzę na temat klienta, jego możliwości i obszarów rozwoju, ale także potencjalnych ograniczeń i problemów w funkcjonowaniu.
 • Namierzysz to, co warto w sobie rozwijać, poprawiać, a co kontrolować, aby wykorzystać swoje mocne strony oraz zarządzać wyzwaniami swoich talentów.
 • Otrzymasz wiele informacji zwrotnych od innych coachów i trenerów prowadzących na temat twojej pracy w rezultacie ćwiczeń w rolach coacha, klienta i obserwatora pod superwizją.
 • Wzmocnisz swoje pozytywne nastawienie i dowiesz się w jaki sposób wzmacniać je u innych.
 • Będziesz mógł zdobyć Certyfikat Strengths Community Coach, który jest potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych bazujących na mocnych stronach. Dzięki niemu staniesz się członkiem elitarnej społeczności naszych absolwentów.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat kursu Strengths Coaching Course

Harmonogram 17. edycji:

Część 1: 24-27 października 2022
 • poniedziałek 24.10, godz. 9-13 (Experience Strengths – Dzień 1)
 • wtorek 25.10, godz. 9-13 (Experience Strengths – Dzień 2)
 • środa 26.10, godz. 9-13
 • czwartek 27.10, godz. 9-13
Część 2: 15 – 18 listopada 2022
 • wtorek 15.11, godz. 9-13
 • środa 16.11, godz. 9-13
 • czwartek 17.11, godz. 9-13
 • piątek 18.11, godz. 9-13

Jeśli nie pasują Ci powyższe terminy, zostaw nam swoje dane, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach.

Miejsce: on-line (Zoom)

Cena

5775 PLN netto + 23% VAT (7103,25 PLN brutto)

Formularz zgłoszeniowy

Wstrzymaliśmy przyjmowanie nowych zgłoszeń na jesienną edycję kursu.
Zachęcamy do zapisania się na szkolenie wstępne Experience Strengths, które rozpoczyna kurs. Po odbyciu szkolenia wstępnego, mogą Państwo następnie kontynuować naukę podczas kolejnej edycji kursu z pominięciem szkolenia Experience Strengths.

Zapraszamy po pozostawienia swoich danych, aby otrzymać informacje o kolejnych edycjach szkolenia: https://strengthscommunity.pl/kursy-lista-oczekujacych/

Organizator

Kurs Strengths Coaching Course jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Kurs nie jest realizowany przez Gallup, Inc. Program kursu czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie kursu są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów. Jednostką certyfikującą jest Strengths Community Sp. z o.o.