fbpx

Zaawansowany proces edukacyjny dla specjalistów ds. rozwoju realizowany w formule mieszanej (blended learning).

Jeśli jesteś coachem i chcesz włączyć w swoją ofertę praktyczną pracę na bazie wyników talentów Gallupa, ten kurs jest dla Ciebie.

Zdobądź solidną wiedzę i praktyczne umiejętności pracy z talentami i mocnymi stronami swoich klientów.

Zdobądź unikalny certyfikat coacha mocnych stron Strengths Community Coach i stań się pionierem rozwoju bazującego na mocnych stronach w Polsce.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Biorąc udział w szkoleniu wstępnym i kursie coachingu mocnych stron stworzysz solidne podstawy do własnej praktyki coachingowej bazującej na mocnych stronach oraz poznasz wiele praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wykorzystać to podejście do rozwoju w pracy ze swoimi klientami.

Mieszana formuła uczenia

Kurs rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. W ramach szkolenia możesz wziąć udział również w indywidualnej sesji poświęconej Twoim talentom CliftonStrengths. W zależności od edycji, grupowa praca warsztatowa odbywa się online lub stacjonarnie. W edycjach online, praca grupowa jest podzielona na dwie części. Pomiędzy nimi uczestnicy realizują zadania rozwojowe. W edycjach stacjonarnych, praca grupowa odbywa się w jednej części.  Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie).

Co zyskasz uczestnicząc w kursie?

 • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
 • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
 • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.
 • Nabędziesz i sprawdzisz w działaniu nowe umiejętności; rozwiniesz je i udoskonalisz podczas superwizji pracy.
 • Dostaniesz pakiet narzędzi, metod oraz umiejętności, aby konstruować własne narzędzia. Wzbogacisz swoją praktykę coachingową o konkretną wiedzę na temat klienta, jego możliwości i obszarów rozwoju, ale także potencjalnych ograniczeń i problemów w funkcjonowaniu.
 • Namierzysz to, co warto w sobie rozwijać, poprawiać, a co kontrolować, aby wykorzystać swoje mocne strony oraz zarządzać wyzwaniami swoich talentów.
 • Otrzymasz wiele informacji zwrotnych od innych coachów i trenerów prowadzących na temat twojej pracy w rezultacie ćwiczeń w rolach coacha, klienta i obserwatora pod superwizją.
 • Wzmocnisz swoje pozytywne nastawienie i dowiesz się w jaki sposób wzmacniać je u innych.
 • Będziesz mógł zdobyć Certyfikat Strengths Community Coach, który jest potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych bazujących na mocnych stronach. Dzięki niemu staniesz się członkiem elitarnej społeczności naszych absolwentów.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat kolejnej edycji kursu Strengths Coaching Course

Edycja 25: Wrzesień – Październik 2024 – Warszawa

 • poniedziałek 30.09, godz. 9:00-17:00 (Experience Strengths)
 • wtorek 01.10, godz. 9:00-17:00
 • środa 02.10, godz. 9:00-17:00
 • czwartek 03.10, godz. 9:00-17:30

Miejsce: centrum Warszawy

Jeśli nie pasują Ci powyższe terminy, zostaw nam swoje dane, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach.

Cena 2024

Edycja stacjonarna (Warszawa): 7 505,00 zł netto (9 231,15 zł brutto)

Opcja dodatkowa:
Indywidualne omówienie wyników badania CliftonStrengths + 400,00 zł netto (492,00 zł brutto). Podana cena obowiązuje tylko dla uczestników kursu.

Formularz zgłoszeniowy

Organizator

Kurs Strengths Coaching Course jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Kurs nie jest realizowany przez Gallup, Inc. Program kursu czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie kursu są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów. Jednostką certyfikującą jest Strengths Community Sp. z o.o.