fbpx

Zaawansowany proces edukacyjny dla specjalistów ds. rozwoju realizowany w formule mieszanej (blended learning).

Jeśli jesteś coachem i chcesz włączyć w swoją ofertę praktyczną pracę na bazie wyników talentów Gallupa, ten kurs jest dla Ciebie.

Zdobądź solidną wiedzę i praktyczne umiejętności pracy z talentami i mocnymi stronami swoich klientów.

Zdobądź unikalny certyfikat coacha mocnych stron Strengths Community Coach i stań się pionierem rozwoju bazującego na mocnych stronach w Polsce.

Uwolnij mocne strony – swoje i swoich klientów.

Biorąc udział w szkoleniu wstępnym i kursie coachingu mocnych stron stworzysz solidne podstawy do własnej praktyki coachingowej bazującej na mocnych stronach oraz poznasz wiele praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wykorzystać to podejście do rozwoju w pracy ze swoimi klientami.

 

Mieszana formuła uczenia

Kurs rozpoczyna się od przygotowań i własnej pracy uczestników, a także lekcji dostępnych na platformie e-learningowej. Grupowa praca warsztatowa podzielona jest na dwie części. Pomiędzy nimi uczestnicy realizują zadania rozwojowe. Podczas modułów szkoleniowych pracujemy warsztatowo (na forum, w podgrupach, w parach i indywidualnie). Program kursu Strengths Coaching Course, który realizujemy online, w pełni odpowiada programowi, który realizujemy w sali szkoleniowej.

Co zyskasz uczestnicząc w kursie?

 • Poznasz podejście Gallupa, oraz dowiesz się w jaki sposób warto je wykorzystać w organizacji w stymulowaniu rozwoju kariery pracowników, zespołów, pracowników kluczowych (top talents).
 • Dotkniesz praktycznego podejścia do rozwoju mocnych stron. Poznasz swoje najsilniejsze talenty i doświadczysz jakimi sposobami można z nimi pracować.
 • Zweryfikujesz czy Twój zespół, organizacja lub klienci są gotowi na pracę z mocnymi stronami.
 • Nabędziesz i sprawdzisz w działaniu nowe umiejętności; rozwiniesz je i udoskonalisz podczas superwizji pracy.
 • Dostaniesz pakiet narzędzi, metod oraz umiejętności, aby konstruować własne narzędzia. Wzbogacisz swoją praktykę coachingową o konkretną wiedzę na temat klienta, jego możliwości i obszarów rozwoju, ale także potencjalnych ograniczeń i problemów w funkcjonowaniu.
 • Namierzysz to, co warto w sobie rozwijać, poprawiać, a co kontrolować, aby wykorzystać swoje mocne strony oraz zarządzać wyzwaniami swoich talentów.
 • Otrzymasz wiele informacji zwrotnych od innych coachów i trenerów prowadzących na temat twojej pracy w rezultacie ćwiczeń w rolach coacha, klienta i obserwatora pod superwizją.
 • Wzmocnisz swoje pozytywne nastawienie i dowiesz się w jaki sposób wzmacniać je u innych.
 • Będziesz mógł zdobyć Certyfikat Strengths Community Coach, który jest potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych bazujących na mocnych stronach. Dzięki niemu staniesz się członkiem elitarnej społeczności naszych absolwentów.

Program i organizacja

Dowiedz się więcej na temat kursu Strengths Coaching Course

Harmonogram 19. edycji:

Część 1: 6-9 marca 2023
 • poniedziałek 6.03, godz. 9-13 (Experience Strengths – Dzień 1)
 • wtorek 7.03, godz. 9-13 (Experience Strengths – Dzień 2)
 • środa 8.03, godz. 9-13
 • czwartek 9.03, godz. 9-13
Część 2: 27 – 30 marca 2023
 • poniedziałek 27.03, godz. 9-13
 • wtorek 28.03, godz. 9-13
 • środa 29.03, godz. 9-13
 • czwartek 30.03, godz. 9-13

Jeśli nie pasują Ci powyższe terminy, zostaw nam swoje dane, a powiadomimy Cię o kolejnych edycjach.

Miejsce: on-line (Zoom)

Cena

5775 PLN netto + 23% VAT (7103,25 PLN brutto)

Formularz zgłoszeniowy

Uwaga: W tym momencie przyjmujemy jedynie zgłoszenia na listę rezerwową najbliższej edycji kursu.

Zapraszamy po pozostawienia swoich danych, aby otrzymać informacje o kolejnych edycjach szkolenia: https://strengthscommunity.pl/kursy-lista-oczekujacych/

Organizator

Kurs Strengths Coaching Course jest autorskim programem realizowanym przez dyplomowanych trenerów i coachów z certyfikatem Gallupa (Gallup® Certified Strengths Coach). Gallup oraz CliftonStrengths są znakami towarowymi firmy Gallup, Inc. Kurs nie jest realizowany przez Gallup, Inc. Program kursu czerpie z podejściu Gallupa i najaktualniejszej wiedzy dostarczanej przez nich, oraz uzupełniony jest o analogiczne modele pracy i najnowsze doniesienia z obszaru psychologii pozytywnej. Materiały wykorzystywane w czasie kursu są przygotowane przez certyfikowanych i doświadczonych coachów i trenerów. Jednostką certyfikującą jest Strengths Community Sp. z o.o.