fbpx

Dorota Terlikowska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coach, HR menedżerka

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Indywidualizacja (Individualization), Współzależność (Connectedness), Uczenie się (Learner), Zbieranie (Input), Optymista (Positivity)

Jestem HR menedżerką z ponad 10-letnim stażem. Zdobywałam doświadczenie w obszarach: planowania rozwoju, wynagrodzeń i świadczeń (C&B) i w projektach HR-owych.
Jako fanka życia w oparciu o mocne strony – wykorzystuję moje talenty nie tylko w pracy, ale też w rodzicielstwie i małżeństwie. I do tego zachęcam również Ciebie!
Wierzę, że każdy z nas ma swoje supermoce. Pomagam innym dostrzec je w sobie, świadomie używać i mówić o nich.
Zapraszam do kontaktu, jeśli chcesz szybko i pewnie odpowiadać na pytanie „Jakie są Twoje mocne strony?”
Dobrego dnia!


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.