fbpx

Joanna Ciba

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coach, Trener rozwoju osobistego

joanna_ciba@op.pl  tel. 883 682 330

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Aktywator (Activator), Empatia (Empathy), Wizjoner (Futuristic), Uczenie się (Learner), Intelekt (Intellection)

Po wieloletniej pracy jako menadżer procesów sprzedażowych rozpoczęłam działalność coachingową. Wspieranie innych w rozwoju stało się moją pasją. Odkrycie własnych talentów oraz praca z nimi przekonały mnie jaki to ważny czynnik w rozwoju zawodowym i funkcjonowaniu na co dzień. Dlatego z wielką satysfakcją pomagam klientom odkrywać ich mocne strony, potencjał i optymalizować efektywność.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.