fbpx

Marika Pławiak-Zankowska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Trener i Coach, na ścieżce do roli terapeuty

marikaplawiak@gmail.com  tel. 882 088 820

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Empatia (Empathy), Bliskość (Relator), Intelekt (Intellection), Zbieranie (Input), Kontekst (Context)

Obecnie zajmuję się głównie rozwojem pracowników. Łączę dla nich w sobie role trenera wewnętrznego, coacha i HR Business Partnera, a w przyszłości włączę w to również rolę terapeuty. Szkolenia, które realizuję, dotyczą głównie kompetencji miękkich, warsztatu trenerskiego, a także ewaluacji. Prowadzę także warsztaty rozwoju osobistego i zawodowego oraz sesje coachingowe, oparte na talentach Gallupa. W swojej pracy bazuję na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach. Zarówno PSR, jak i praca z talentami umożliwiają mi czerpanie wielkiej radości ze wspierania innych i obserwowania momentów, gdy sami w sobie odnajdują zasoby, rozwiązania i siłę do budowania swoich mocnych stron.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.