fbpx

Monika Bez

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coach i trener w CAFE COACHING MONIKA BEZ
MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Współzależność (Connectedness), Organizator (Arranger), Uczenie się (Input), Zbieranie (Input), Osiąganie (Achiever)

Absolwentka Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Gdańskiego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS oraz Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego.

Od 2007 roku związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Współtworzyła i wdrażała: systemy kompetencji, ocenę okresową, programy rozwojowe.

Prowadzi: szkolenia, warsztaty, developmenty, głównie dla liderów zespołów, a od 2013 roku indywidualne i zespołowe procesy coachingowe. Buduje porozumienie w organizacjach. Wspiera Klientów w odkrywaniu, rozwijaniu i produktywnym korzystaniu z talentów, czyli stawaniu się najlepszą wersją siebie.

Chętnie wykorzystuje w pracy myślenie wizualne.
Prywatnie mama Michaliny i Poli, lubiąca przyrodę w każdej postaci, wszelkie aktywności fizyczne (np. jogę, jazdę na nartach, kilkudniowe wypady rowerowe z namiotem, a od niedawna także morsowanie).


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.