fbpx

Aleksandra Wojciechowska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Trenerka, coach, mentorka kariery

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Indywidualizacja (Individualization), Rozwijanie innych (Developer), Bliskość (Relator), Empatia (Empathy) i Organizator (Arranger)

Moją pasją od zawsze są ludzie, wydobywanie ich naturalnego potencjału i towarzyszenie w rozwoju. Jestem ogromną fanką różnorodności. Wierzę, że każdy z nas jest unikalny i wyjątkowy pod względem zestawu posiadanych zasobów, w tym talentów.

Jestem mamą i współzałożycielką Fundacji Przed Czasem, wspierającą rodziców wcześniaków na Lubelszczyźnie. Pomagam kobietom przebranżowić się i stawiać pierwsze kroki w branży IT.

Zapraszam na sesje mentoringowe i coachingowe osoby, które potrzebują profesjonalnego i życzliwego wsparcia w drodze do realizacji celów zawodowych, biznesowych czy osobistych.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.