fbpx

Dominika Kowalska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Trenerka, konsultantka ds. rozwoju i planowania kariery, certyfikowana Job Crafting facylitatorka, entuzjastka zarządzania i rozwoju opartego na mocnych stronach, z wykształcenia psycholożka

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Zbieranie (Input), Uczenie się (Learner), Indywidualizacja (Individualization), Odpowiedzialność (Responsibility), Bliskość (Relator)

Moje doświadczenie zawodowe związane jest przede wszystkim z obszarem HR (coaching, szkolenia, doradztwo), zajmowałam się także sprzedażą i obsługą klienta w branży B2B, zarządzałam zespołem i projektami. Jako konsultantka zewnętrzna pomagałam organizacjom z różnych branż w rekrutowaniu, rozwijaniu i integrowaniu pracowników. Obecnie w międzynarodowej korporacji od ponad 11 lat tworzę i wdrażam różne narzędzia i programy wspierające rozwój oraz budowanie zaangażowania pracowników. Jestem członkinią think tanku HR Influencers. 

W swojej praktyce coachingowej wspieram moje Klientki i Klientów w znalezieniu swojej własnej drogi – takiej, po której podróżowanie przyniesie nie tylko dużo radości i satysfakcji, da poczucie sensu i spełnienia, ale też zaowocuje sukcesami (jakkolwiek je zdefiniujemy). Szczególne miejsce zajmują u mnie mamy, które wspieram w tym, aby poczuły się wyjątkowymi, pełnymi mocy kobietami, spełniającymi swoje marzenia i sięgającymi po to, co jest dla nich ważne. 

Współpracuję też z uczelniami dzieląc się swoją wiedzą i praktyką biznesową. Prowadziłam zajęcia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (z zakresu komunikacji z klientem) oraz na Wydziale Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej (z zakresu zarządzania ekspatami oraz psychologii zarządzania z wykorzystaniem motywacji 3.0).


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.