fbpx

Joanna Poniatowska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Certyfikowany Coach ICC, Reiss Motivation Profile Master, Certified DISC D3 Consultant, Certyfikowany Konsultant FRIS, Certyfikowany Projektant Kariery
MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Strateg (Strategic), Empatia (Empathy), Rozwijanie Innych (Developer), Elastyczność (Adaptability), Bliskość (Relator)

Jestem certyfikowanym coachem ICC, certyfikowanym projektantem kariery i konsultantem HR. Mam za sobą niemal 20 lat pracy klientami indywidualnymi, małymi firmami i wielkimi korporacjami. Prowadzę sesje coachingowe, konsultacyjne, warsztaty i szkolenia.
W swojej pracy zarówno z Klientem indywidualnym, jak i biznesowym stawiam na mocne oparcie w twardych danych. Dlatego każdą współpracę zaczynam od propozycji zastosowania narzędzi psychometrycznych i pomiarowych. Wybieram je z uwagą, dopasowując do celu pomiaru, kultury i struktury organizacyjnej czy indywidualnych potrzeb i osobowości klienta.
W pracy z klientem indywidualnym dbam o to, aby wsłuchać się w rozmówcę i odkryć nie tylko jego powierzchowne cechy, ale również nieuświadomione potrzeby i pragnienia. Dzięki temu docieram głębiej i odkrywam autentyczny potencjał klienta, co umożliwia jego rozwój osobisty. Pozwala to również lepiej zaprojektować ścieżkę kariery czy środowisko pracy, w którym będzie działał z pełnym zaangażowaniem i wysoką wydajnością, a także rozwiązywać osobiste konflikty i problemy i radzić sobie z kryzysami.
W pracy z Klientem biznesowym przykładam ogromną wagę do rzeczywistego zrozumienia sytuacji i celu, do którego dążą organizacja czy zespoły a także poszczególni Uczestnicy prowadzonych przeze mnie projektów.
Moją siłą jest wieloletnie doświadczenie i szeroka praktyka zawodowa, rozbudowany zestaw profesjonalnych narzędzi oraz kompetencje komunikacyjne, elastyczność i autentyczne zaangażowanie w to, co robię.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.