fbpx

Kasia Pisula

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Akredytowany coach EMCC, Trener mocnych stron
MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Odpowiedzialność (Responsibility), Poważanie (Significance), Bliskość (Relator), Dowodzenie (Command), Naprawianie (Restorative)

Jestem certyfikowanym coachem z międzynarodową akredytacją EIA EMCC. Pracuję z osobami i zespołami, które chcą być bardziej efektywne i czerpać więcej satysfakcji z tego co robią na co dzień, wykorzystując do tego swój naturalny potencjał.
Nowa praca, zmiana stanowiska, własny biznes czy nowy rynek – pomagam znaleźć cel i zasoby, tak by móc z odwagą i pewnością siebie sięgać po marzenia. Realizować je korzystając ze swoich talentów i mocnych stron, zwiększając przy tym swoją produktywność.
Energię do życia daje mi sport, więc łączę coaching i bieganie.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.