fbpx

Kasia van Klinken

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coach ACC
MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Czar (Woo), Uczenie się (Learner), Odpowiedzialność (Responsibility), Wizjoner (Futuristic), Bliskość (Relator)

Jestem dyplomowanym coachem dla kadry kierowniczej – wspieram i rozwijam kompetencje menedżerów oraz dyrektorów. Zajmuję się również coachingiem indywidualnym. Jestem absolwentką prestiżowej szkoły dla coachów Academie voor Psychodynamica i studiów pedagogicznych we Wrocławiu. Prowadzę praktyczne workshopy dla liderów, którzy chcą podnosić swoje umiejętności.

Coaching to moja pasja i prawdziwe powołanie. Kocham ludzi, dlatego chcę odkrywać w nich wszystko to, co najlepsze. Staram się codziennie zarażać innych pozytywną energią oraz inspirować do działania i przełamywania barier. Ci, których spotykam na swojej drodze mówią, że roztaczam wokół siebie aurę optymistycznej, empatycznej i charyzmatycznej osoby.

Największą motywację do pracy daje mi poczucie, że pomagam innym i zmieniam ich świat na lepsze. Dlaczego? Szczerze wierzę, że każdy z nas ma nieograniczony potencjał, by osiągać sukcesy i realizować założone cele. Potrafię słuchać, zadawać właściwe pytania, a także mobilizować do rozwoju.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.