fbpx

Magdalena Górska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coachka certyfikowana w Laboratorium Psychoedukacji Uniwersytety SWPS, w procesie akredytacyjnym w EMCC

magdalena.gorska100@gmail.com  tel. 500 706 704

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Indywidualizacja (Individualization), Bliskość (Relator), Zbieranie (Input), Pryncypialność (Belief), Odpowiedzialność (Responsibility)

Z wykształcenia politolożka i PR-owiec, z doświadczenia ekspertka od marketingu i sprzedaży, a z zamiłowania specjalistka od rozwoju osobistego.

Moja droga do coachingu i mentoringu była długa i ciekawa. Prowadziła przez doświadczenia związane z marketingiem handlowy, komunikacją, sprzedażą, a nawet z IT. Jednakże to szkolenia i rozwój ludzi od zawsze dawały mi najwięcej satysfakcji. Przez wiele lat pracowałam w koncernach farmaceutycznych, gdzie nauczyłam się czym jest zarządzanie ludźmi i jaką siłę ma odpowiednia motywacja. Zrozumiałam, jak ważna jest kultura korporacyjna i dobrostan psychiczny pracowników. To był ważny i transformujący etap w moim życiu.

Jestem także założycielką i współwłaścicielką firmy technologicznej, która wspiera klientów w optymalizacji procesów sprzedaży i transparentnej współpracy z innymi podmiotami. Założenie własnej firmy pozwoliło mi jeszcze lepiej zidentyfikować moje wartości i ustalić zasady, na których chcę funkcjonować w zawodowym życiu.

Dlatego też od kilku lat zajmuję się coachingiem prowadząc sesje dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biznes coaching to zdecydowanie mój obszar, ale  też przywództwo oparte o empatię oraz rozwój poprzez mocne strony. Dla mnie samej poznanie własnych mocnych stron było odkrywcze i budujące. Wierząc w siłę tego narzędzia chciałabym wykorzystywać je w prowadzonych procesach coachingach, promować wśród osób na „zawodowym rozdrożu”, a także wśród młodzieży i osób wchodzących na rynek pracy.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.