fbpx

Joanna Kozaczyńska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Coach CoachWise

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Czar (Woo), Komunikatywność (Communication), Indywidualizacja (Individualization), Ukierunkowanie (Focus), Dyscyplina (Discipline)

Jestem coachem, który głównie pracuje w oparciu o metodę CoachWise oraz który specjalizuje się w coachingu opartym na mocnych stronach. W pracy z klientkami (zarówno grupowo, jak i indywidualnie) chętnie sięgam po NVC, metodę porozumienia bez przemocy, która wspaniale uzupełnia mój „narzędziownik”.

Moim pragnieniem jest być przyjazną towarzyszką osób znajdujących się w punkcie zwrotnym i pragnących zaprosić do swego życia zmiany.  Bliskie memu sercu są mamy powracające do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie oraz mamy już pracujące. Stawiam też silny akcent na młodzież starając się, aby wkraczała ona na swoją drogę bardziej świadoma siebie.

Mocno wierzę, że dobra znajomość siebie (swoich potrzeb, zasobów i talentów) oraz umiejętność empatycznego komunikowania się z otoczeniem są kluczowe dla osiągania satysfakcji w naszym życiu.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.