fbpx

Katarzyna Pachocka-Nowok

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Liderka, Mentorka, Trenerka

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Osiąganie (Achiver), Maksymalista (Maximizer), Rozwaga (Deliberative), Poważanie (Significance), Dyscyplina (Discipline)

Moją misją osobistą jest budowanie zespołów i zarządzanie poprzez wartości. Dostrzegam w ludziach ich mocne strony oraz uruchamiam ich potencjał. Czasami trzeba ludziom pokazać, że potrafią robić rzeczy, które sami nie wierzą że potrafią. Wyznaję zasadę umiesz – naucz innych.

Wierzę w moc i wartość rozproszonego przywództwa oraz wierzę, że różnorodność jest siłą. Moja praca jest moją pasją gdyż zarządzając ludźmi, zespołami, procesami, komunikacją i współpracą z biznesem buduję organizację czyli tworzę wartość i rozwijam się. We współpracy z ludźmi i budowaniu organizacji ważne dla mnie są spójność, zaufanie, otwartość i skuteczność.

Motywuje mnie wizja tego co jest do zrobienia a nie to co zostało zrobione. Lubię sytuacje gdy nie ma utartych ścieżek działania, wówczas napotykane przeszkody są częścią zabawy bo wiem, że idę tam gdzie nikt nie dotarł.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.