fbpx

Agata Rybarska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Akredytowana mentorka biznesowa i executive coach

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Ukierunkowanie (Focus), Poważanie (Significance), Osiąganie (Achiever), Czar (Woo), Bliskość (Relator)

Mentorka biznesowa, executive coach i partnerka merytoryczna wewnętrznych programów mentoringowych, akredytowana przez dwie największe organizacje mentoringowo-coachingowe na świecie EMCC oraz ICF. Wyróżniona w rankingu „Top 15 Coaches in Warsaw 2023” oraz w rankingu Forbes Women „22 Polki, które warto obserwować w 2022”. Ma ponad 15 lat doświadczenia liderskiego w globalnych korporacjach, zarządzała dużymi zespołami, pracowała dla ponad 30 marek na 7 rynkach. Lubi konkrety i działanie, ale przede wszystkim widzi w biznesie człowieka wraz z jego emocjami i potencjałem.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.