fbpx

Aleksandra Podniesińska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

People & Culture Expert, HR Business Partner

ola.podniesinska@gmail.com  tel. 531 822 820

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Bliskość (Relator), Rozwijanie Innych (Developer), Integrator (Includer), Odpowiedzialność (Responsibility), Optymista (Positivity)

Cześć!
Tutaj Ola.

Od ponad 6 lat zbieram doświadczenie w szeroko pojętym HR (Human Relations) – w korporacjach, małych firmach technologicznych, startupach. Uwielbiam tworzyć dobre, zrównoważone środowiska pracy w zgodzie z ludźmi i biznesem. Mój talent Developer powoduje, że mam naturalną potrzebę wspierania innych w rozwoju, co wspaniale łączy się z moją pracą i napędza mnie do działania.
Czerpię dużą przyjemność, gdy mogę towarzyszyć innym w ich postępach i rozwoju kariery. M.in. dlatego zostałam Coachką Mocnych Stron! Prowadzę również warsztaty dla zespołów, managerów, oraz pracuję 1:1 z użyciem talentów, mocnych stron, ale nie tylko.

Fascynuje mnie psychologia, którą zaczęłam niedawno studiować. Jestem pasjonatką mocnych stron, NVC, miłośniczką natury, kąpieli leśnych i lasoterapii.
Obecnie w trakcie kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, która również skupia się wykorzystaniu mocnych stron człowieka oraz kursu Lasoterapii w Instytucie Ekoterapii Relacyjnej.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.