fbpx

Ewa Timler

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

ICF Coach, HR Partner

ewa.timler@gmail.com  tel. 514 620 398

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Uczenie się (Learner), Zbieranie (Input), Analityk (Analytical), Indywidualizacja (Individualization), Osiąganie (Achiever)

Od kilkunastu lat jestem związana z branżą HR w międzynarodowych korporacjach. Doświadczenie zdobywałam w różnych obszarach HR: rekrutacja, onboarding, szkolenia i rozwój, relacje pracownicze, budowanie zaangażowania, zarządzanie efektywnością pracy, kultura organizacyjna i budowanie wartości organizacji, globalne projekty HR.

Jako HR Partner odpowiadam za budowanie strategii zarządzania zasobami ludzkimi w różnych obszarach biznesowych. Doradzam managerom i wspieram ich w rozwoju.

Jako coach pracuję z ludźmi niezadowolonymi z niektórych ważnych obszarów ich życia prywatnego lub zawodowego, którzy czują, że utknęli w miejscu lub nie są pewni, że obrany kierunek jest tym właściwym. Pomagam im odnaleźć właściwą dla nich drogę oraz poukładać życiowe i zawodowe puzzle tak, jakby chcieli i mieli poczucie, że wszystkie elementy wskoczyły na swoje miejsce. Dzięki temu odzyskują radość, poczucie spełnienia i satysfakcji oraz sensu w życiu prywatnym i zawodowym.

W swojej pracy coachingowej korzystam z narzędzia CliftonStrenghts i pomagam zrozumieć naturalne talenty:

  • specjalistom, aby mogli skutecznie realizować swoje cele biznesowe;
  • managerom i liderom, aby mogli angażować swoje zespoły i wspólnie realizować cele biznesowe;
  • managerom HR, aby dzięki nim mogli zwiększyć wpływ na biznes i zbudować z nim partnerskie relacje.

Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.