fbpx

Dr Julia Gorzelany

Strengths Community Trainer
certyfikowany trener mocnych stron

Life & Business Coach, Mentor, Trener Kompetencji Miękkich, Naukowiec

julia.gorzelany@sagogroup.pl   sagogroup.pl   +48 606 396 093

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Empatia (Empathy), Optymista (Positivity), Czar (Woo), Integrator (Includer), Współzależność (Connectedness)

Marai napisał, że „w końcu człowiek zawsze odpowiada własnym życiem na co ważniejsze pytania”…. im częściej odpowiadam, tym bardziej motywuje mnie to do dalszego szukania…
Jestem doktorem nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania, coachem mocnych stron z certyfikatem Strengths Community Coach, coachem z międzynarodową akredytacją ACC ICF oraz trenerem kompetencji miękkich.
Mój dorobek obejmuje ponad 50 opublikowanych w języku polskim i angielskim prac naukowych. Jako wykładowca i szkoleniowiec przepracowałam ponad 4500 godzin. Praca z ludźmi i dla ludzi daje mi ogromną satysfakcję. Dlatego zafascynowałam się podejściem uwalniającym mocne strony metodą Gallupa z perspektywy jednostki i zespołu/grupy. Różnorodność charakterów z którą stykam się na co dzień, rozwija mnie i wzbogaca. Wielopłaszczyznowość poglądów, jakiej doświadczam w mojej pracy, pozwala mi spoglądać na świat z różnych perspektyw. Z zaangażowaniem oraz sumiennością podchodzę do życia zawodowego, które jest dla mnie nie tylko pracą ale też moją pasją. To zainteresowanie istotą drugiego człowieka spowodowało, że zaprzyjaźniłam się z coachnigiem, który jest wsparciem w odkrywaniu nowych możliwości i rozwiązań.
Prywatnie jestem Mamą Emila, który uczy mnie cierpliwości, obecności i radości życia. Wolne chwile spędzam w profesjonalnych saunach i na treningach crossfit. Rytuały saunowe są chwilą tylko dla mnie, potrzebą w życiu po to, by zachować świeżość umysłu. Crossfit daje mi dużą siłę i dawkę energii. Podróże pomagają w zdobywaniu pamiątkowych łyżeczek z całego świata, które kolekcjonuje od ponad 20 lat. Patrząc na moje łyżeczki wiszące w gablotce, uśmiecham się, bo są kwintesencją tej pięknej różnorodności, która towarzyszy mi w codziennym życiu, a którą tak kocham.


Kim jest certyfikowany trener mocnych stron – Strengths Community Trainer?

Certyfikowany trener mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Trainer Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a uczestnicy wasztatów i zespołowych coachingów wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia grupowych spotkań bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Trainer posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia szkoleń i zespołowych rozmów na bazie wyników.