fbpx

Katarzyna Jasińska

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

Menedżer, coach ACC ICF, trener biznesu

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Indywidualizacja (Individualization), Uczenie się (Learner), Osiąganie (Achiever), Odkrywczość (Ideation), Bliskość (Relator)

Menedżer, z 25 letnim doświadczeniem w firmie produkcyjnej o zasięgu globalnym, coach, członek International Coaching Federation, ambasador i mentor w projektach Business Workout Studenckiego Forum Business Centre Club w 2020 roku, trener biznesu.

Moją pasją jest praca z ludźmi, towarzyszenie im w chwilach, gdy odkrywają swoje potencjały i stawiają sobie kolejne ambitne cele, uwielbiam patrzeć i podziwiać jak wychodzą ze swoich stref komfortu by sięgnąć po więcej, by rozwijać się i tworzyć coś nowego.

A co jest moim celem? – jest nim ciągły rozwój osobisty, a poprzez to wnoszenie stale rosnącej wartości dodanej dla ludzi i organizacji.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.