fbpx

Ksenia Boroszko

Strengths Community Coach
certyfikowany coach mocnych stron

MOJE CLIFTON STRENGTHS TOP5: Strateg (Strategic), Empatia (Empathy), Intelekt (Intellection), Elastyczność (Adaptability), Bliskość (Relator)

Jestem coachem i wspieram kobiety warsztatowo w rozwoju osobistym. W pracy stosuję podejście holistyczne, łączę ze sobą wiele metod, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osoby, z którą pracuję. Jestem certyfikowanym coachem metody coachingu opartego na potrzebach oraz coachingu mocnych stron. W pracy i w życiu korzystam z zasad NVC (komunikacji bez przemocy według Marshalla Rosenberga). Moimi talentami, które najbardziej wspierają mnie w pracy i codziennym życiu według Instytutu Gallupa są między innymi: empatia, elastyczność, intelekt i strategiczne myślenie. Dzięki empatii jest mi łatwiej zrozumieć osobę, z którą pracuję i wspierać ją tak jak w danej chwili potrzebuje tego najbardziej. Dzięki talentowi intelektu moje klientki mogą mieć pewność, że cały czas się kształcę, poszerzam wiedzę, zbieram nowe doświadczenia i rozwijam się, dzięki czemu potrafię w sposób świadomy dobrać najlepszą metodę pracy do ich potrzeb. Jestem coachem w trakcie procesu ubiegania się o akredytację ICF, pracuję w zgodzie z etyką zawodową. Stosuję międzynarodową metodę Points of You® opartą na pracy z obrazem, słowem i metaforą. Chętnie używam wizualizacji, elementów arteterapii oraz elementów metody Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS). Elastyczność pozwala mi podążać za klientką i jej potrzebami, a umiejętność strategicznego myślenia widzieć krok dalej gdzie zmierzamy i cały czas dbać odpowiedzialnie o bezpieczeństwo i rozwój mojej klientki w czasie sesji. Lubię wspierać innych w rozwoju, dlatego coaching jest nie tylko moją pracą ale też pasją. Wierzę, że w kobietach jest moc. Jako coach wspieram kobiety w poznawaniu siebie, odkrywaniu potencjału i świadomym wykorzystywaniu go w drodze do ich celu.


Kim jest certyfikowany coach mocnych stron – Strengths Community Coach?

Certyfikowany coach mocnych stron to osoba, która ukończyła kurs Strengths Coaching Course, zdała pozytywnie zaliczenie sprawdzające zdobytą wiedzę, a jej klienci wysoko ocenili posiadane umiejętności prowadzenia rozmów bazujących na mocnych stronach.

Certyfikowani Strengths Community Coach posiadają aktualną wiedzę na temat pracy z wynikami CliftonStrengths (dawny StrengthsFinder), oraz posiadają przygotowanie do prowadzenia indywidualnych rozmów i procesów coachingowych na bazie wyników.