fbpx

CliftonStrengths Meetup Warszawa #23 ZBIERANIE

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejne spotkanie entuzjastów mocnych stron. Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: sobota, 8. grudnia 2018, godz. 10:00-12:00
Lokalizacja: Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25, III piętro, Warszawa

Talent ZBIERANIE (INPUT)

Bartek PierzchalskiOsoby, które wyróżnia cecha Zbierania, pragną wiedzieć więcej. Często lubią zbierać i archiwizować wszelkiego rodzaju informacje. Więcej o talencie przeczytasz tutaj.

Talent Zbierania na naszym spotkaniu przedstawi Bartek Pierzchalski. Bartek na co dzień pracuje w dziale realizacji w firmie Kantar zajmującej się badaniami rynku. Interesuje się psychologią pozytywną oraz rozwojem osobistym. Zgodnie z zasadą „coś dla ciała, coś dla ducha” w ostatnim czasie od mistrzów cyrkowych uczy się żonglować, chodzić na szczudłach i kręcić diabolo a dla równowagi od nauczycieli mindfulness – jak uspokajać umysł oraz być bardziej świadomym i życzliwym dla siebie i innych.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Wykonaj diagnozę talentów Gallupa StrengthsFinder poprzez stronę Gallup Strengths Center (zamówienie w języku angielskim, płatność kartą kredytową, możliwość wyboru języka badania na polski, wyniki spersonalizowane po angielsku!) lub wykonaj ją od początku do końca po polsku, bez konieczności rejestracji i przedzierania się przez ekrany po angielsku oraz zabawę z kodem dostępu tutaj.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA

Marzyciele i Rzemieślnicy