fbpx

CliftonStrengths Meetup Warszawa #24 MAPY ZASOBÓW

W ciągu minionego roku wszyscy zebraliśmy wiele doświadczeń. Na najbliższym spotkaniu, zanim wskoczymy w 2019, podsumujemy to, czego nauczyliśmy się w 2018. Zapraszamy Was na spotkanie 19 stycznia 2019, na którym zrobimy retrospekcję w duchu mocnych stron. Będziemy eksplorować osiągnięcia, przeglądać zasoby, świętować sukcesy przeszłe, żeby odpowiednio zaplanować Nowy 2019 Rok. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Podsumujesz osiągnięcia i docenisz to, czego się nauczyłeś/łaś w 2018! Zweryfikujesz swoje cele na najbliższy rok i wypracujesz wskazówki do swojego lepszego funkcjonowania w 2019!

Termin: sobota, 19. stycznia 2019, godz. 10:00-12:00
Lokalizacja: Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25, III piętro, Warszawa

Jak wyglądają nasze spotkania?

Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Wykonaj diagnozę talentów Gallupa StrengthsFinder poprzez stronę Gallup Strengths Center (zamówienie w języku angielskim, płatność kartą kredytową, możliwość wyboru języka badania na polski, wyniki spersonalizowane po angielsku!) lub wykonaj ją od początku do końca po polsku, bez konieczności rejestracji i przedzierania się przez ekrany po angielsku oraz zabawę z kodem dostępu tutaj.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA

Marzyciele i Rzemieślnicy