fbpx

CliftonStrengths Meetup Warszawa #25 WIARA W SIEBIE

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejne spotkanie entuzjastów mocnych stron. Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: sobota, 23. lutego 2019, godz. 10:00-12:00
Lokalizacja: Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25, III piętro, Warszawa

Talent WIARA W SIEBIE (SELF-ASSURANCE)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Wiary w siebie, są przekonane, że mają zdolności podejmowania ryzyka i kierowania własnym życiem. Mają one wewnętrzny kompas, który zapewnia im pewność w podejmowaniu decyzji.

Talent Wiary w siebie na naszym spotkaniu przedstawi Dariusz Szostek. W poprzednim życiu 🙂 zarządzał dużymi projektami informatycznymi oraz wyczynowo uprawiał siatkówkę (I liga).

Obecnie prowadzi firmy Sport Idea i Starlevel zajmujące się rozwojem ludzi i zespołów w sporcie, biznesie i edukacji m.in. z wykorzystaniem talentów Gallupa oraz narzędzi i procesów sięgających w część nieświadomą. Twórca podejścia „Coaching Mentalności Zwycięzcy”® obejmującego pracę w obszarze nieświadomym.

Pasjonuje go łączenie podejścia naukowego, faktów i konkretów z magią szybkości zmian w pracy „poza rozumem”.

Fascynuje się tematami: mistrzostwa w sporcie i w biznesie; integracji duchowości z naukami takimi jak zarządzanie, ekonomia, psychologia; funkcjonowania i współistnienia ciała, umysłu i duszy. Wszystkim tym co jest związane z człowiekiem i jego zdrowym funkcjonowaniem w świecie. Kocha czytanie, siatkówkę i taniec.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Wykonaj diagnozę talentów Gallupa CliftonStrengths® poprzez stronę Gallup Strengths Center (zamówienie w języku angielskim, płatność kartą kredytową, możliwość wyboru języka badania na polski, wyniki spersonalizowane po angielsku!) lub wykonaj ją od początku do końca po polsku, bez konieczności rejestracji i przedzierania się przez ekrany po angielsku oraz zabawę z kodem dostępu tutaj.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
Dominik JuszczykMarzyciele i Rzemieślnicy