fbpx

CliftonStrengths Meetup Warszawa #26 ZMARNOWANY POTENCJAŁ

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Strengths Community. Tym razem przyjrzymy się temu, dlaczego wysiłki firm związane z wykorzystaniem podejścia Gallupa nie przekładają się na efekty, na którym im zależy. Omówimy kilka obszarów, na które trzeba zwrócić uwagę, aby skutecznie wdrożyć podejście bazujące na mocnych stronach oraz aby przekładało się na realne wyniki w organizacji. Omówimy najczęściej popełniane błędy, oraz bariery przez które, pomimo poniesienia nakładów finansowych oraz inwestycji czasowej, możecie nie zobaczyć oczekiwanych rezultatów.

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak nie marnować potencjału. Dowiedz się jak można skutecznie Uwolnić Mocne Strony. Zapraszamy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Nowy temat w nowym miejscu. Zapraszamy do nowej lokalizacji. Czekamy na Was w czwartek, 28 marca, o godz. 18.00 w HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93.

Termin: czwartek, 28. marca 2019, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, Warszawa

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
HubHub Nowogrodzka Square

Dominik Juszczyk