fbpx

CliftonStrengths Meetup Warszawa #28 Q&A

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejne spotkanie entuzjastów mocnych stron. Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: poniedziałek, 27. maja 2019, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, Warszawa

Q&A: WSZYSTKO CO CHCESZ WIEDZIEĆ O MOCNYCH STRONACH, A BOISZ SIĘ ZAPYTAĆ

27 maja zapraszamy  na spotkanie, podczas którego możesz zadać każde pytanie na temat tego, jak uwolnić mocne strony w życiu, biznesie i pracy.

Ciekawość jest pierwszym stopniem do zdobycia wiedzy. Ostatnie spotkanie na temat talentu Indywidualizacji pokazało nam jak wielka jest potrzeba znalezienia odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Pytania te nierzadko są z zupełnie różnych obszarów tematycznych, np. samych talentów, ich rozwoju, współpracy z ludźmi z określonymi talentami, a także naszych doświadczeń we wdrażaniu podejścia do rozwoju w oparciu o mocne strony w organizacjach. Dlatego zapraszamy Was na wydarzenie, które od pierwszych chwil będziemy zasilać pytaniami. Na niektóre z nich odpowiemy na spotkaniu, resztę przeniesiemy w komunikację online.

Swoje pytania na spotkanie możesz wpisać tutaj: https://www.facebook.com/StrengthsCommunity/posts/2448475258497275

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Wykonaj diagnozę talentów Gallupa CliftonStrengths® poprzez stronę Gallup Strengths Center.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
HubHub Nowogrodzka Square

Dominik Juszczyk