fbpx

Strengths Community Meetup #29 BLISKOŚĆ – Głębia relacji

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

W Polsce wiele osób charakteryzuje silny talent Bliskości. To znaczy, że dla wielu osób zażyłe relacje są ważne. Różnimy się jednak tym, co rozumiemy pod pojęciem zażyłości. Inaczej odczuwamy potrzebę bliskości i gdzie indziej ustawiamy granicę do której dopuszczamy innych. To spotkanie będzie zdominowane przez rozkminianie naszych relacji. Uczestnicząc w nim uświadomisz sobie w jaki sposób wchodzisz w relacje z innymi i jakiej głębokości kontaktu szukasz. Skorzystasz z tego nawet jeśli Bliskość nie jest Twoim najsilniejszym talentem. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: środa, 19. czerwca 2019, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, Warszawa

Talent BLISKOŚĆ (RELATOR)

Osobom, które szczególnie wyróżnia cecha Bliskości, sprawiają radość bliskie relacje z innymi. Czerpią głęboką satysfakcję, pracując z przyjaciółmi nad osiągnięciem jakiegoś celu.

Talent Bliskość na naszym spotkaniu przedstawi Ania Zasadzka. Ania z wykształcenia jest polonistką, zawodowo zajmuje się konsultingiem w branży IT, a ostatnio marzy o byciu coachem. Od zawsze lubiła grzebać w swojej głowie (Intelekt ma na pierwszym miejscu), a od kilku lat pasjonuje się rozwojem osobistym, zwłaszcza w obszarze poznawania własnych wartości, przekonań i blokad oraz mocnych stron. Od roku zapoznaje się ze swoimi talentami Gallupa i rozkłada je na czynniki pierwsze w różnych konfiguracjach (tu króluje na razie Zbieranie). Weekendami studiuje coaching i mentoring na wydziale SWPS, aby swoją pasję przekuć we wspieranie innych (i siebie także) w rozszerzaniu samoświadomości i budowaniu życia w zgodzie z wartościami i mocnymi stronami (w tym pomaga jej Bliskość). Dla relaksu czyta książki, pochłania filmy i seriale, a od dwóch lat spełnia się w kocierzyństwie.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Wykonaj diagnozę talentów Gallupa CliftonStrengths® na stronie Gallup Strengths Center.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
HubHub Nowogrodzka Square

Dominik Juszczyk