Strengths Community Meetup #30 ODKRYWCZOŚĆ

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejne spotkanie entuzjastów mocnych stron. Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: środa, 24. lipca 2019, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, Warszawa

Talent ODKRYWCZOŚĆ (IDEATION)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Odkrywczości, są zafascynowane pomysłami i ideami. Potrafią odnaleźć związki pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są całkowicie różne.​

Talent Odkrywczości na naszym spotkaniu przedstawi Beata Karwowska​, coach ICF, Strengths Community Coach, współautorka podręcznika dla coachów „Psychologia w coachingu, czyli o tym, jak uczynić proces efektywnym”.

Pasjonatka rozwoju człowieka, psychologii, medytacji w stylu Zen Soto, oraz metodologii Gallupa. W każdej wolnej chwili pochłania książki, zwiedza nowe miejsca na Ziemi i zabawia pomysłowością swoich bratanków. Zawodowo Beata wspiera swój zespół w dostarczaniu doskonałej jakości usług rekrutacyjnych dla branży doradczej w Szwajcarii i Belgii oraz wspiera w rozwoju pracowników dużej organizacji jako coach, mentor i trener. Beata współtworzy również lokalny oddział ICF Bydgoszcz promując profesjonalny coaching oraz od 2 miesięcy organizuje Talentowe Meetup’y w Bydgoszczy.

Jej motto życiowe to „Ciekawość jest najsilniejszym motorem w jaki wyposażyła nas natura”.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
HubHub Nowogrodzka Square

Dominik Juszczyk