fbpx

Strengths Community Meetup #36 Talent ZGODNOŚĆ (HARMONY) – Praktykowanie zgody

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejne spotkanie entuzjastów mocnych stron. Spotkanie w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Termin: piątek, 31. stycznia 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: HubHub Nowogrodzka Square, Aleje Jerozolimskie 93, II piętro, Warszawa

Talent ZGODNOŚĆ  (HARMONY)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Zgodności, szukają konsensusu. Nie lubią konfliktów, poszukują raczej obszarów porozumienia.

Małgorzata ŁozińskaTalent Zgodności zaprezentuje Małgorzata Łozińska, która mówi o nim w następujący sposób: Harmonia (ang. Harmony pol. Zgodność) to mój bardzo ważny talent. Od dawna o tym wiedziałam, choć nazwałam to dopiero jakieś 10 lat temu, kiedy podjęłam świadomą decyzję o życiu w harmonii. I tak jest do dziś, i tak już pewnie pozostanie. Nie przypadkiem też moją firmę nazwałam Harmony Consulting. Jestem konsultantem HR, trenerem, coachem i mentorem. Pracuję w zgodzie ze sobą i zgodnie z potrzebami moich klientów. Jestem też artystką i aktywnie działam by pomagać ludziom budzić w sobie kreatywność. Dzięki harmonii godzę te wszystkie role, bo właśnie o zgodność i godzenie w harmonii chodzi. O tym opowiem na meet-upie 31.01. Zapraszam😊

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.


PARTNERZY WYDARZENIA
HubHub Nowogrodzka Square

Dominik Juszczyk