fbpx

Strengths Community Meetup #37 (ONLINE) Talent AKTYWATOR – Jak zarządzać własną energią?

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, czyli pierwszy w historii naszych spotkań meetup online. Naszym gościem, który opowie o swoim talencie Aktywatora będzie Marta Bara. Nie raz słyszeliśmy jak o nim mówi i na niego narzeka 😉 Chcemy dowiedzieć się jak on działa, w czym pomaga oraz jak Marta radzi sobie z tą atomową energią. Jesteśmy mega zaktywowani.

Możesz wziąć udział na dwa sposoby: (1) Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej i ćwiczeniach. Limit miejsc został już wyczerpany. (2) Oglądaj nagranie na grupie na FB. Nagranie pojawi się wieczorem, po zakończeniu meetupu.

Termin: poniedziałek, 23. marca 2020, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent AKTYWATOR (ACTIVATOR)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Aktywator, przyczyniają się do realizacji zadań dzięki temu, że potrafią swoje myśli obrócić w czyn. Swoje zadania chcą wykonać, a nie tylko o nich mówić.

O talencie Aktywator opowie Marta Bara, pasjonatka mocnych stron, psycholog biznesu, członkini zespołu Strengths Community. Marta aktywuje do działania wiele osób do wielu rzeczy. Często aktywuje samą siebie. W biznesie, w życiu prywatnym stara się korzystać z tego talentu, aby pomagał on w dochodzeniu wartościowych efektów. Zarządzanie energią talentu – czasami atomową, jest ciągłą pracą, z widocznymi na zewnątrz rezultatami.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.