fbpx

Strengths Community Meetup #38 (ONLINE) Talent NAPRAWIANIE (RESTORATIVE) – Kryzys pełen rozwiązań

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejny talentowy meetup online. 📳💻📲 Naszym gościem, który opowie o swoim talencie Naprawianie będzie Dominika Stróżyńska. Chcemy dowiedzieć się jak działa ten ukochany przez Dominikę talent, kiedy może być przekleństwem, a kiedy jest na miarę złota.

Możesz wziąć udział na dwa sposoby: (1) Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej i ćwiczeniach. Limit miejsc w pokoju Zoom został już wyczerpany.  (2) Oglądaj nagranie na grupie na FB, bez aktywnego działu w częściach warsztatowych.

Termin: piatek, 3.  kwietnia 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent NAPRAWIANIE (RESTORATIVE)

Osoby, które wyróżnia ta cecha, dobrze radzą̨ sobie z problemami i są skuteczne w znajdowaniu odpowiedzi na pytanie o to, co nie działa i jak to naprawić́. Cieszy je i pociąga wyzwanie znajdowania rozwiązania, bo muszą przeanalizować symptomy, namierzyć co nie działa i dlaczego. Lubią przywracać do życia, to co z jakiegoś powodu przestało działać. Krótko mówiąc, sytuacje problematyczne dodają odwagi i uruchamiają ich kreatywność.

O talencie Naprawianie opowie Dominika Stróżyńska: Certyfikowany coach Gallupa, współtwórczyni spotkań społeczności Strengths Community. Wcześniej wieloletni manager w międzynarodowych korporacjach. Praca z liderami oraz zespołami przynosi jej ogromną satysfakcję. Obszary szczególnie jej bliskie to zaangażowanie oraz zarządzanie zmianą, szczególnie kryzysem. Coach prowokatywny, prezes klubu mówców publicznych (Toastmasters) i improwizatorka. Talent Restorative (Naprawianie) to dla niej traktowanie problemów jako paliwa do działania z ogromną determinacją i radością w dążeniu do „przywracania do życia” (z ang. restore).

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.