fbpx

Strengths Community Meetup #39 (ONLINE) Talent OPTYMISTA (POSITIVITY) – #optymizmemGO

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejny talentowy meetup online. 📳💻📲 Jak tlenu potrzebujemy dobrych wiadomości i pozytywnego nastawienia. Zgodnie z duchem #optymizmemGO nie poddajemy się negatywnym myślom i szukamy możliwości budowania rzeczywistości na tym, co pozytywne. Nie mogło być inaczej – nasze kolejne, 39 spotkanie, będzie poświęcone najbardziej pozytywnemu ze wszystkich talentów – Optymiście. Nasz meetup, inicjowany przez społeczność poznańską, odbędzie się 22 kwietnia, a gościem przepełniającym nas swoją pozytywną energią będzie Natalia Dykiert.

Możesz wziąć udział w spotkaniu na dwa sposoby:

  1. Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej, pracy w podgrupach i ćwiczeniach. Konieczna jest rejestracja tutaj.
  2. Oglądaj transmisję na grupie na FB, jeśli nie chcesz aktywnie uczestniczyć w części warsztatowej.

Termin: środa, 22.  kwietnia 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent OPTYMISTA (POSITIVITY)

Talent optymista (Positivity) jest talentem budowania relacji. Osoby, które wyróżnia ta cecha, mają entuzjazm, który jest zaraźliwy. Są pełne nadziei i pozytywnych myśli oraz potrafią̨ sprawić́, że inni także zafascynują̨ się tym, co mają zrobić. Wydaje się, że zawsze znajdą sposób na poprawienie humoru otaczającym je osobom. Są optymistyczne, pełne nadziei i miłości. Chętnie świętują każde osiągnięcie. Wiedzą jak sprawić, aby coś stało się bardziej ekscytujące i ważniejsze.

O talencie Optymista opowie Natalia Dykiert: Ekspert HR z 10-letnim doświadczeniem w branży technologicznej (IT). Tworzy nowe procesy wspierające biznes. Od zawsze lubi liczby i ludzi: pracę w obszarze HR zaczęła już jako studentka Politechniki Poznańskiej.

Działa proaktywnie społecznie wspierając rozwój HR (i nie tylko) tworząc społeczności. Członkini HR Influencers.

Ulubione zagadnienia HR to rozwój osobisty (szczególnie liderów HR i IT) oraz zarządzanie karierą w tym talentami.

Wierzy, że rozwój ludzi to rozwój organizacji, a najlepsza inwestycja to człowiek. Lubi dzielić się wiedzą. Pasjonatka języka francuskiego. Szczęśliwa żona i mama.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.