fbpx

Strengths Community Meetup #40 (ONLINE) Talent WIZJONER (FUTURISTIC) – Przyszłość tu i teraz

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejny talentowy meetup online. 📳💻📲 Po długim czasie pozostawania w domach, zdalnych spotkaniach i ograniczeń w kontaktach, drzwi zaczynają się powoli uchylać. To czas, w którym zaczynamy się zastanawiać, co dalej nas czeka. Od wielu osób słyszymy o tym, że myślą o przyszłości i tym, czego od niej dla siebie chcą. To super okazja, żeby się spotkać na meetupie i porozmawiać o talencie Wizjoner (Futuristic). Nasz meetup, odbędzie się 3 czerwca, a o osobistym widzeniu swojego talentu Wizjonera (Futuristic) opowie nam prawdziwy entuzjasta mocnych stron, a zarazem ekspert – Wojtek Bartosik.

Możesz wziąć udział w spotkaniu na dwa sposoby:

  1. Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej, pracy w podgrupach i ćwiczeniach. Konieczna jest rejestracja tutaj.
  2. Oglądaj transmisję na grupie na FB, jeśli nie chcesz aktywnie uczestniczyć w części warsztatowej.

Termin: środa, 03. czerwca 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent WIZJONER (FUTURISTIC)

Talent Wizjoner (Futuristic) jest talentem myślenia strategicznego. Osoby, które wyróżnia ta cecha, są zafascynowane przyszłością i tym, co mogłoby być. Przewidują i szczegółowo wyobrażają sobie, co będzie jutro lub co powinno się wydarzyć. Zwykle patrzą w przyszłość pozytywnie. Swoją wizją często zachęcają innych, jakby przenosili ich na chwilę w inne czasy.

O talencie Wizjonera (Futuristic) opowie Wojtek Bartosik: Konsultant i certyfikowany przez Gallupa coach mocnych stron, z managerskim doświadczeniem w korporacji. Wojtek łączy swoją wiedzę i doświadczenie zarządcze z systemowym podejściem do wartości. To znaczy, że pomaga ludziom rozwijać się i sięgać po lepsze wersje siebie, bazując na tym, co dla nich najważniejsze.

 

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.