fbpx

Strengths Community Meetup #41 (ONLINE) Talent ORGANIZATOR (ARRANGER) – Żonglerka efektywności

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejny talentowy meetup online. 📳💻📲 Doświadczenie zdalnej pracy i nauki to nie lada wyzwanie. Jak bowiem połączyć skupienie na zadaniu, końcówkę projektu, szczekającego psa, pomoc dzieciom w lekcjach, rozmowę okresową i kipiącą zupę? Czy mogą nam w tym pomóc talenty? Tak, bowiem mogą pomóc zbudować własną efektywność, której dzisiaj szczególnie potrzebujemy. Dlatego, tak bardzo cieszy nas to, że nasz serdeczny kolega Dominik Juszczyk, zgodził się opowiedzieć nam o osobistej perspektywie swojego talentu Organizator (Arranger).

Możesz wziąć udział w spotkaniu na dwa sposoby:

  1. Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej, pracy w podgrupach i ćwiczeniach. Konieczna jest rejestracja tutaj.
  2. Oglądaj transmisję na grupie na FB, jeśli nie chcesz aktywnie uczestniczyć w części warsztatowej.

Termin: poniedziałek, 20. lipca 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent ORGANIZATOR (ARRANGER)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Organizator, potrafią nie tylko organizować, ale posiadają również elastyczność, która jest uzupełnieniem ich zdolności organizacyjnych. Lubią określać, w jaki sposób użyć wszystkich elementów i zasobów tak, aby osiągnąć maksimum wydajności.

O talencie Organizator (Arranger) opowie Dominik Juszczyk: W życiu i w codziennej pracy wdraża najlepsze praktyki, które mają zwiększyć produktywność jego i zespołów z którymi współpracuje. Jako certyfikowany trener Instytutu Gallup’a w rozwoju w oparciu o mocne strony i certyfikowany facylitator pomaga zespołom zwiększyć produktywność i efektywność. Stara się wykorzystać maksymalnie każdy dzień. Cieszy się swoimi porannymi treningami biegowymi.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na spotkanie została zakończona.