fbpx

Strengths Community Meetup #42 (ONLINE) Talent PRYNCYPIALNOŚĆ (BELIEF) – Wartości w akcji

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy na kolejny talentowy meetup online. Tematami przewodnimi będą talent Pryncypialność (Belief) oraz wartości w akcji. Wartości posiada każdy z nas, ale w życiu osób z dominującym talentem Pryncypialności zajmują one szczególne miejsce. Opowie o tym nasz specjalny gość Magda Seroka oraz specjalista od wartości w zespole Strengths Community – Wojtek Bartosik, tym razem w roli prowadzącego meetup. Zapraszamy niezależnie od tego na której pozycji jest u Ciebie talent Pryncypialności.

Możesz wziąć udział w spotkaniu na dwa sposoby:

  1. Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej, pracy w podgrupach i ćwiczeniach. Konieczna jest rejestracja tutaj.
  2. Oglądaj transmisję na grupie na FB, jeśli nie chcesz aktywnie uczestniczyć w części warsztatowej.

Termin: środa, 26. sierpnia 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Talent PRYNCYPIALNOŚĆ (BELIEF)

Osoby, które szczególnie wyróżnia cecha Pryncypialności, mają pewne fundamentalne zasady, które są dla nich niezmienne. Z tych właśnie zasad wypływa określony cel ich życia.

Magdalena SerokaO talencie tym opowie Magdalena Seroka: akredytowany Coach (ACC ICF) oraz Coach Mocnych Stron certyfikowany przez Strengths Community. Od lat pomaga kobietom w odkrywaniu talentów oraz ich skutecznym wykorzystywaniu w życiu prywatnym jak i rozwoju zawodowym. W pracy wykorzystuje coaching mocnych stron (na podstawie wyników badania CliftonStrengths Instytutu Gallupa), pracę ze schematami myślenia i przekonaniami, w tym Racjonalną Terapię Zachowania oraz elementy Nonviolent Communication (NVC). Misją Magdy jest wspieranie innych w budowaniu życia w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i aspiracjami, tworzeniu zdrowych relacji rodzinnych opartych na partnerstwie i odważnym stawianiu osobistych granic. Prowadzi sesje indywidualne jak również procesy coachingu grupowego.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.