fbpx

Strengths Community Meetup #43 (ONLINE)

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Zapraszamy Was do podwójnego świętowania.

Po pierwsze. Zapraszamy na pierwszy talentowy meetup online w Nowym Roku. Korzystając z okazji nowego początku zapraszamy Cię do wspólnej dyskusji na temat rozwoju swoich talentów i korzystania z mocnych stron w najbliższych miesiącach. Dziel się i bierz od innych.

Po drugie. Odświeżyliśmy formułę spotkania i jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu społeczności mocnych stron. Dzisiaj, w czasach izolacji wszyscy szczególnie potrzebujemy ludzi, spotkań i wymiany. Dlatego zapraszamy do wspólnego kreowania tej dyskusji na temat nadziei na ten rok i naszej roli w nim, aby spędzić go tak jak chcemy lub potrzebujemy.

Dołącz do spotkania przez Zoom, aby wziąć pełny udział w wydarzeniu, uczestniczyć w dyskusji grupowej, pracy w podgrupach i ćwiczeniach. Konieczna jest rejestracja.

Termin: czwartek, 28. stycznia 2021, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na webinar została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.