fbpx

Strengths Community Meetup #46 (ONLINE)

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Różnimy się od siebie i to jest OK. Inaczej myślimy, mówimy, czujemy i reagujemy. Co innego nas interesuje. Poruszają nas inne rzeczy. Spotykając ludzi z zupełnie od nas różnymi talentami, czasem trudno jest utrzymać cierpliwość i zechcieć naprawdę zrozumieć co mają nam do przekazania. Wtedy łatwo się zniechęcić. Łatwo pominąć to, co wartościowego wnoszą ludzie patrzący na świat inaczej niż my sami. Porozmawiajmy o tym, co wnosimy w życie i pracę innych osób. Otwórzmy się na różnorodność i doceńmy ją. Być może warto te drzwi zostawić uchylone na stałe.

W tym roku odświeżyliśmy formułę naszych spotkań. Będzie mniej teorii, a więcej rozmów z ludźmi. Zapraszamy do dołączenia do nas niezależnie od tego, czy temat rozwoju w oparciu o mocne strony jest Ci znany od lat, czy może dopiero o nim usłyszałaś/eś i nie wykonałaś/eś jeszcze badania talentów.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby otrzymać link do pokoju konieczna jest rejestracja korzystając z formularza poniżej.

Termin: czwartek, 29. kwietnia 2021, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na spotkanie została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.