fbpx

Strengths Community Meetup #49 (ONLINE)

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Lato w pełni, więc zapraszamy Cię na spotkanie w wakacyjnym klimacie. Tym razem nie będzie jednego tematu przewodniego. Oddajemy Wam przestrzeń do luźnego spotkania się w gronie entuzjastów mocnych stron, wymiany doświadczeń i zadawania pytań w temacie rozwoju w oparciu o mocne strony. Swoje pytania lub tematy do dyskusji możecie zgłaszać w ankiecie, do której link otrzymacie w potwierdzeniu rejestracji. Będzie tam również opcja podbicia pytań zadanych przez inne osoby. Słonecznie zapraszamy!

Zapraszamy do dołączenia do nas niezależnie od tego, czy temat rozwoju w oparciu o mocne strony jest Ci znany od lat, czy może dopiero o nim usłyszałaś/eś i nie wykonałaś/eś jeszcze badania talentów.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby otrzymać link do pokoju konieczna jest rejestracja korzystając z formularza poniżej.

Termin: czwartek, 29. lipca 2021, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na spotkanie została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.