fbpx

Strengths Community Meetup #50 (ONLINE)

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Hej! Cześć:) Zatrzymaj się na chwilę….Właśnie teraz kiedy czytasz ten tekst.👍 Weź dwa głębokie wdechy i sięgnij pamięcią miesiąc wstecz i zastanów się: Jak często czułaś/eś się dobrze, odczuwałaś/odczuwałeś szczęście😊 zadowolenie, wdzięczność? Na ile ogólnie jesteś zadowolona/y z życia? Możesz to obliczyć? Jeśli nie, to zacznij zwracać na to uwagę, bo może to prognozować stan Twojego zdrowia w przyszłości. Niezliczona ilość badań potwierdza, że szczęśliwi ludzie są zdrowsi, zaś niezliczona ilość ludzi potwierdza, że świadome i produktywne wykorzystywanie swoich talentów w pracy i życiu osobistym właśnie ich uszczęśliwia. Zapraszamy Cię na kolejny (już 50-ty) talentowy meetup online, podczas którego będziemy odnajdywać to, w jaki sposób nasze talenty nas uszczęśliwiają a tym samym wzmacniają nasze zdrowie. Odkryjesz własną talentową witaminę:)

Zapraszamy do dołączenia do nas niezależnie od tego, czy temat rozwoju w oparciu o mocne strony jest Ci znany od lat, czy może dopiero o nim usłyszałaś/eś i nie wykonałaś/eś jeszcze badania talentów.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby otrzymać link do pokoju konieczna jest rejestracja korzystając z formularza poniżej.

Termin: czwartek, 30. września 2021, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na spotkanie została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.