fbpx

Strengths Community Meetup #51 (ONLINE)

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Czy zastanawialiście się kiedyś czy jest coś gorzkiego w pracy z talentami? Lub niebezpiecznego? Czy w tym słodkim niczym świąteczny piernik cieście jest miejsce na szczyptę pieprzu? Tym właśnie zajmiemy się na grudniowym meetupie. By nie zatracić się w słodyczy tego talentowego deseru i nie odfrunąć w przestworza niczym różowy balon wypełniony bezkresem nadziei. Przyjrzymy się ciemniejszej stronie talentów – zagrożeniom i światłom alarmującym.

Brzmi intrygująco? Przyjdź i przekonaj się sam, że czasem nawet praca z talentami może szkodzić, gdy zabraknie nam czujności, całkiem podobnie do świątecznej nieumiarkowanej wyżerki.

Zapraszamy do dołączenia do nas niezależnie od tego, czy temat rozwoju w oparciu o mocne strony jest Ci znany od lat, czy może dopiero o nim usłyszałaś/eś i nie wykonałaś/eś jeszcze badania talentów.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby otrzymać link do pokoju konieczna jest rejestracja korzystając z formularza poniżej.

Termin: czwartek, 16. grudnia 2021, godz. 18:00-19:30
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?
Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na spotkanie została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.