fbpx

Strengths Community Meetup Poznań #7: Poznańskie Talenty – Mam talent i co z tego?

Ahoj, Entuzjaści Mocnych Stron i Talentów Gallupa!

Rozpoczęliśmy bardziej regularne spotkania entuzjastów podejścia Gallupa w Poznaniu. Pierwsze spotkanie (po dłuższej przerwie) odbyło się w listopadzie. A że zainteresowanie było spore, czas na kolejne, już 16.01.20 na Politechnice.

Zdążyliśmy odrobinę się poznać oraz wprowadzić podstawy teorii podejścia bazującego na mocnych stronach. Wielu z Was już wykonało badanie CliftonStrengths i poznało swoje talenty (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapraszamy do przeczytania artykułu, który Ci w tym pomoże: https://strengthscommunity.pl/jak-wykonac-badanie-talentow-cliftonstrengths/). Czas więc zacząć je rozwijać. Najtrwalszy rozwój budujemy wtedy, gdy pracujemy z innymi, w społeczności, która się wspiera, ma podobne wartości związane z rozwojem i chętnie dzieli się dobrymi praktykami. Dlatego też na drugim spotkaniu stworzymy przestrzeń by przyjrzeć się modelowi rozwoju talentów.

Termin: czwartek, 16. stycznia 2020, godz. 18:00-20:00
Lokalizacja: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 2, sala nr 121, I piętro

Czym są spotkania entuzjastów mocnych stron zwane meetup’ami Strengths Community?

To spotkania w duchu empowerment, które tworzymy wspólnie i współodpowiedzialnie. Dzielimy się wiedzą, na takim poziomie jaki mamy. Wiesz dużo, dziel się dużo. Wiesz mało, ucz się aby móc dzielić się więcej i dać więcej. Nie pouczamy się i nie zabieramy miejsca innym. To jest grupa, w której dzielimy się wiedzą, wnioskami, osiągnięciami, ale także prośbami o pomoc. W roli moderatora spotkania Gallup Certified Strengths Coach. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Korzystamy z oryginalnych modeli i narzędzi Gallupa, ale pracujemy w języku polskim. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rezerwacja miejsca.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem bazującym na mocnych stronach:

  • specjalistów,
  • trenerów,
  • coachów,
  • menedżerów oraz
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Spotkania te są miejscem dzielenia się wiedzą profesjonalną i uczenia osób, które chcą rozwinąć swoje talenty w mocne strony oraz okazja do spotkania swojego potencjalnego partnera biznesowego, coacha, klienta, współpracownika lub przyjaciela, którzy pomogą Ci praktycznie wykorzystać Twoje talenty.

Nie znasz jeszcze swoich talentów?

Przeczytaj artykuł, w którym zawarliśmy wskazówki dotyczące opcji badania oraz instrukcję jego wykonania krok po kroku.

Bezpłatna rejestracja
Jeśli link do rejestracji nie działa, spróbuj rejestracji bezpośrednio na tej stronie: https://evenea.pl/event/strengthscommunitymeetup-poznan7/


PARTNERZY WYDARZENIA