fbpx

Webinar Strengths Community: Tlen dla lidera dzisiejszych czasów

Jako Strengths Community pomagamy uwalniać mocne strony zespołów, liderów, pracowników. Wspieramy organizacje we wzmacnianiu zaangażowania ludzi i rozwoju biznesu. Wiemy, że naturalne ludzkie talenty to potencjał, którego wykorzystanie przynosi organizacjom wymierne korzyści biznesowe.

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów, podczas których konsultanci Strengths Community podzielą się wiedzą w obszarze rozwoju mocnych stron, zaangażowania pracowników i zespołowej pracy zdalnej.

Podczas kolejnego webinaru, Marta Bara i Wojtek Bartosik opowiedzą, o co szczególnie potrzebują zadbać liderzy w pandemicznej rzeczywistości. Gwałtowna zmiana sposobu pracy i zarządzania zespołem jest ogromnym szokiem dla wielu organizacji i ludzi w nich. Najnowsze badania Gallupa pokazują, że w czasach kryzysu, nastawienie pracowników jest jeszcze ważniejsze dla ich zaangażowania. Ale kto jest za nie odpowiedzialny?

Oczekiwania w stosunku do aktualnych liderów są ogromne – ze strony organizacji i samych członków zespołu. Za to sami menedżerowie nie zawsze otrzymują informacje i wsparcie, których potrzebują, aby zadbać o swój dobrostan i efektywność. Na poziomie ludzkim, trudno radzić sobie z taką ilością oczekiwań.

Na naszym webinarze podpowiemy liderom, co zrobić i o co szczególnie powinni zadbać, żeby mieć siłę radzić sobie z wyzwaniami mieszanego trybu pracy i nagłych zmian w ramach organizacji lub zespołu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, skąd czerpać tlen do bycia pozytywnym liderem, dla siebie i innych

Termin: wtorek, 28.  lipca 2020, godz. 10:00
Lokalizacja: online, link do spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Dla kogo jest to spotkanie?
  • Dla menedżerów i liderów, którzy czują potrzebę zadbania o siebie i swój rozwój w tych wyjątkowych czasach;
  • Ekspertów HR, którzy wspierają rozwój liderów;
  • Właścicieli firm.
Sylwetki prelegentów

MARTA BARA
Aktywator | Czar | Empatia | Maksymalista | Integrator
Gallup Certified Strengths Coach

Doświadczony diagnosta, trener i coach. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz realizacji procesów coachingowych. Ponad 2000 godzin praktyki szkoleniowej, w tym ponad 720 godzin superwizji i szkolenia trenerów. Prawie 1000 profesjonalnych diagnoz talentów z wykorzystaniem CliftonStrengths® dla managerów i pracowników kluczowych.

WOJTEK BARTOSIK
Rozwijanie Innych | Wizjoner | Komunikatywność | Maksymalista | Optymista
Gallup Certified Strengths Coach

Specjalizuje się w pracy z menedżerami i przedsiębiorcami nad ich produktywnością osobistą oraz produktywnością ich zespołów. Pomaga im realizować ich cele w oparciu o system wartości oraz wykorzystanie mocnych stron.

W swojej praktyce wykorzystuje ponad 12-letnie doświadczenie jako menedżer, mentor i trener wewnętrzny w dziale IT międzynarodowej korporacji.

Bezpłatna rejestracjaJeśli link do rejestracji nie działa, spróbuj rejestracji bezpośrednio na tej stronie: https://app.evenea.pl/event/strengthscommunitywebinar3/