fbpx

Webinar: Uznanie od kuchni. Pozafinansowe motywowanie pracowników

Jako Strengths Community pomagamy uwalniać mocne strony zespołów, liderów, pracowników. Wspieramy organizacje we wzmacnianiu zaangażowania ludzi i rozwoju biznesu. Wiemy, że naturalne ludzkie talenty to potencjał, którego wykorzystanie przynosi organizacjom wymierne korzyści biznesowe.

Zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów, podczas których konsultanci Strengths Community podzielą się wiedzą w obszarze rozwoju mocnych stron, zaangażowania pracowników i zespołowej pracy zdalnej.

Podczas kolejnego webinaru, Marta Bara i Wojtek Bartosik opowiedzą o formach i sposobach doceniania pracowników. Dane z badań Gallupa ujawniają, że najbardziej pamiętne uznanie pochodzi najczęściej od przełożonego pracownika, następnie od lidera wyższego szczebla lub dyrektora generalnego, klienta i współpracowników. Liderzy za to mają trudności z nagradzaniem świetnej pracy, jaką wykonują pracownicy. Nie okazują go wystarczająco często. Kiedy uznanie znajduje się na końcu listy priorytetów, ludzie czują, że ich praca pozostaje niezauważona.

Na naszym webinarze “Uznanie od kuchni. Pozafinansowe motywowanie pracowników” podzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoją praktykę menedżerską o usystematyzowaną wiedzę na temat doceniania pracowników.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Aby otrzymać link do pokoju konieczna jest rejestracja korzystając z formularza poniżej.

Termin: środa, 19. maja 2021, godz. 10:00-11:00
Lokalizacja: online, link do wirtualnego pokoju spotkania wyślemy do zarejestrowanych osób

Bezpłatna rejestracja
Rejestracja na spotkanie została zakończona.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o kolejnych wydarzeniach, zapraszamy do zapisania się do newsletter’a Strengths Community: https://strengthscommunity.pl/newsletter/.